Gezocht: jeugdcommissie leden!

Als je betrokken bent met het wel en wee van de jeugdleden. Als je het leuk vindt om eens een activiteit te organiseren of mee te denken over het toekomstbeleid voor onze jeugd. Denk dan eens na of je lid wilt worden van de jeugdcommissie bij RKVV Grenswachters.

De jeugdcommissie bestaat momenteel uit een enthousiaste groep. Wij verzorgen met veel plezier een aantal activiteiten voor de jeugd als het Jeugd toernooi, Sinterklaas feest en nog veel meer! Daarnaast begeleiden we de jeugdcompetitie en hebben we een stem in het technisch beleid voor de jeugdleden. Tot slot houden we ons bezig met de trainingsindeling, en geleiding van de jeugdteams.

Omdat vele handen het werk licht maken zijn we op zoek naar nieuwe kandidaten.
Als je interesse hebt, neem dan contact met mij of een van de jeugdcommissieleden op. Je kunt op de websiteΒ onze mailadressen.Β 

Je kunt dan een keer vrijblijvend een overleg van ons bijwonen en kijken of het wat voor je is.

We hopen op veel reacties; je hoeft natuurlijk niet per se een ouder te zijn. Het gaat ons om gevoel hebben met jeugd.

Misschien een leuke leerervaring voor onze jeugdige senioren?

Daarnaast zijn we altijd op zoek naar mensen die ons willen ondersteunen bij het organiseren van een evenement: bijv. inschrijvingen verwerken, helpen op de dag zelf.

Mocht je dit willen dan horen we dat ook graag, we nemen dan contact met je op wanneer we je hulp kunnen gebruiken.