‼️COVID-19 UPDATE‼️

Zoals de meeste gisteren wel hebben meegekregen, zijn door de Nederlandse overheid de maatregelen weer aangescherpt.

Helaas heeft de overheid besloten om alle amateursporten te verbieden na 17:00. Dit houdt in dat er door de weeks geen trainingen meer kunnen plaatsvinden en dat waarschijnlijk 27/28 november de laatste speelrondes zullen zijn voor de winterstop.

Publiek is, net zoals twee weken geleden, nog steeds niet toegestaan op de sportparken. Ouders / opa’s & oma’s / supporters / voetballiefhebbers zullen dus niet toegelaten worden op zowel ons sportpark als op andere sportparken in de regio. Let hier alstublieft op! Dit zal namelijk door de voetbalverenigingen gecontroleerd worden.

Laten we hopen dat we na de winterstop ons weer vol op het voetbal kunnen richten en weer lekker met ze allen kunnen gaan trainen en naar de wedstrijden mogen gaan kijken.

Want zeg nu eerlijk. Voetbal is de mooiste sport ter wereld en daar horen onze supporters bij! 🙌🏻

Voor vragen kunt u ons altijd contacten via de facebookpagina.

Mvg bestuur Grenswachters 🔰