NIEUWSBRIEF GRENSWACHTERS OKTOBER 2020

Beste leden,

Graag maken wij jullie attent op de volgende zaken:

 • De contributies zullen deze week weer de deur uit gaan.
  Andermaal zal dit gebeuren via β€˜Club Collect’’.  Betaling kan via de link in de mail gebeuren.
  Bij eventuele onduidelijkheden kan er contact opgenomen worden met Club Collect of met onze penningmeester Deny van Nijnatten. Zijn e-mail adres is : grenswachters@vnfa.nl
 • We zien doordeweeks en in het weekend veel plezier en gezelligheid bij Grenswachters.
  Daar zijn we heel blij mee!
  Toch vinden wij het, als bestuur, een goed moment om ons alcohol- en drugsbeleid weer eens onder de aandacht te brengen.

Grenswachters steunt de NIX18-campagne.

De NIX18-campagne is een initiatief van het ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport in samenwerking met een groot aantal partners. Per 1 januari 2014 mag aan jongeren onder de 18 geen alcohol of tabak meer worden verkocht. Ook mogen jongeren tot hun 18e geen alcohol bij zich hebben in het openbaar, bijvoorbeeld op straat, in de kroeg, op een station of op een sportcomplex.
De gemeente Woensdrecht voert een actief handhavingsbeleid en zal, bij overtredingen, boetes opleggen.
In de kantine van Grenswachters zal door het kantinepersoneel geen alcohol worden verkocht aan spelers en bezoekers onder de 18 jaar. Bij twijfel kan het kantinepersoneel dan ook om een identiteitsbewijs vragen.

Drugs
Ook op ons sportpark komen we in aanraking met drugsgebruik. Grenswachters vindt dit onacceptabel.

 • Drugs horen niet op ons sportpark
 • Drugs neem je niet mee naar het voetballen
 • Drugs gebruik je niet waar kinderen aanwezig zijn
 • Drugs zorgen er niet voor dat je beter gaat voetballen
 • Drugs zijn verboden bij Grenswachters

Er wordt een Zero Tolerance beleid gevoerd op het gebied van drugs.

Vanavond zal minister-president Rutte weer nieuwe maatregelen gaan aankondigen om het Corona virus terug te dringen. Er zijn al zaken uitgelekt, en voor onze senioren ziet het er somber uit voor wat betreft wedstrijden spelen in de nabije toekomst. We wachten uiteraard de definitieve berichten af alvorens we jullie opnieuw zullen inlichten over de zaken die voor ons gaan gelden.

Bestuur Grenswachters