simulatieoefeningen

Goedemiddag,

De politieacademie Ossendrecht verzorgd o.a. de opleiding Optreden als ME lid. Tijdens deze opleiding wordt er bij simulatieoefeningen gewerkt met externe tegenspelers.

Op deze dag worden verschillende scenario’s in een simulatie nagebootst. Het tegenspel is van cruciaal belang voor het realiseren van de leerdoelen van onze studenten. De opdrachten die het tegenspel krijgt, variëren van passief en meewerkend tot aan het demonstreren en het gooien van blokken naar de Mobiele eenheid.
NB: van het tegenspel wordt dus niet alleen maar gewelddadig gedrag richting de Mobiele Eenheid verwacht! Om alles in goede banen te leiden hebben we regels opgesteld waar het tegenspel zich aan dient te houden. Van de begeleiders van het tegenspel verwachten wij dat zij tijdens deze dag hun mensen aansturen op houding en gedrag en corrigerend optreden wanneer zij zich niet aan de regels houden. Op de simulatie dag zullen de docenten van de politieacademie deze regels toelichten.

Enkele praktische zaken op een rijtje:

–         Alle tegenspelers krijgen een lunchpakket aangeboden.

–         Het is raadzaam om wat oudere kleding te dragen, en schone/droge kleding en schoenen mee te nemen.
Daarnaast is het raadzaam om de kleding aan te passen aan de weersverwachtingen.

–         Het is raadzaam om waardevolle spullen thuis te laten.

–         Er geldt een minimale leeftijdsgrens van 16 jaar.

Voor onderstaande data zijn wij nog dringend op zoek naar groepen tegenspelers:

 

 

 

 

Misschien dat er binnen uw vereniging interesse is om als team hieraan deel te nemen. 

Mochten er nog vragen zijn dan horen wij het graag.

Met vriendelijke groet:

Rens, Wendy <Wendy.Rens@politieacademie.nl>