Onze Sponsors
vv Grenswachters Tweets

Vanavond kan er weer “gewoon” getraind worden. Koewacht 1 gaat zich voorbereiden op de laatste thuiswedstrijd van het jaar 2017. De wedstrijd Koewacht 1 - @vvGrenswachters 1 start om 14:15u.

Gisteren op RKVV Koewacht's Twitter via Twitter for iPhone

Zoeken
Berichten archief

We zijn met op zoek naar 1 of meerdere personen die willen meedraaien in een terreinknechtenpool. We zoeken vrijwilligers die op 1 of meerdere doordeweekse avonden (Dinsdag en Donderdag) van 17:30 tot 22:30 beschikbaar zijn (tijden worden anders naarmate trainingstijden veranderen). Daarnaast is er op de zaterdagochtend en zondag ook nog behoefte aan extra inzet. Wie helpt ons uit de brand?

Opgeven kan via contact formulier op de site of via leden van het bestuur.

Comments are closed.